Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chci zůstat v Barceloně a bojovat o místo, hlásí Krkič

 

Bojan Krkič v Barceloně nedostává pod trenérem Pepem Guardiolou tolik příležitostí, jak by sám chtěl, a tak se pochopitelně vyrojily spekulace o jeho možném letním odchodu. Dvacetiletý útočník, jenž letos v lize odehrál jen jeden kompletní zápas, ale Katalánsko opustit nehodlá, vždyť hraje podle svých slov v nejlepším klubu světa...

Italská média Krkiče spojovala s přestupem do Neapole nebo AC Milán, protože Guardiola mladé naději skutečně nedává tolik příležitostí jako jeho předchůdce Frank Rijkaard, nicméně Krkič věří, že je Barcelona tím pravým klubem.

"Mým cílem je se soustředit na tuto sezónu a pak se uvidí," řekl v rozhovoru pro španělský Sport. "Chci ale rozhodně zůstat a bojovat o místo v sestavě. Když vás chtějí velké kluby, vždy to znamená, že si vás jako hráče váží, ale já přeci jen hraji za nejlepší klub světa," naznačil Krkič, že se nikam nechystá.

"Pod Pepem se cítím dobře, cítím se ceněný. Ví, že tvrdě dřu a bojuju pro tým," dodal letos pětigólový Krkič.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

40 Ways to Lop off Your Blood Weight

(Ahealaymmetake, 11. 10. 2018 12:37)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/que-fait-le-cialis/

Drunk Blood Press - Jingoistic Mettle

(Ahealaymmetake, 27. 9. 2018 3:42)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-france-normandie/

 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 11248
Měsíc: 174
Den: 10